JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Kornel Makuszyński Przygody małpki Fiki – Miki płyta CD MTJ Agencja Artystyczna

Kod produktu: JDZP4418 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 8.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 21.73 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Kornel Makuszyński Przygody małpki Fiki – Miki płyta CD MTJ Agencja Artystyczna

Tytuł: Przygody małpki Fiki – Miki
Autor: Kornel Makuszyński
Wykonawcy: Henryk Boukołowski, Zygmunt Borowicz, Ryszard Bubniewicz, F. Przemielski, S. Urbanik.
wydawnictwo: MTJ Agencja Artystyczna
rok wydania: 2002
nośnik: CD
format: Audio

"Małp rozliczne są rodzaje w rozmaitych świata stronach,
są i takie co najchętniej kołyszą się na ogonach.
Fiki-Miki się wywodzi właśnie z takich małpek rodu,
co wesoło wśród drzew buja od poranka do zachodu.
Jest to ród przemyślny wielce, wciąż niezmiernie czymś zajęty
lecz ni chwili nie usiedzą, takie straszne wiercipięty..."

Zapraszamy do wysłuchania adudiobooka „Przygody małpki Fiki-Miki” – napisanej wierszem bajki, którą czytali nam nasi rodzice. Kornel Makuszyński, twórca m.in. Koziołka Matołka, niezwykle dowcipnie opisał dziwne i śmieszne przygody małej małpki i afrykańskiego chłopca. Dla naszych dzieci czytają: Henryk Boukołowski, Zygmunt Borowicz, Ryszard Bubniewicz, F. Przemielski, S. Urbanik. Polecamy też dorosłym jako formę relaksu po ciężkim dniu pracy.

"Koziołeczka śmieszne dzieje już niestety są skończone,
bo Matołek zdobył rozum i ... ma bardzo piękną żonę.
Lecz tymczasem się zdarzyło, ukochane moje smyki,
że spotkałem wraz z malarzem śmieszną małpkę Fiki-Miki.
Z piórem w ręku i z ołówkiem słuchaliśmy jej powieści.
Fiki-Miki zaś gadała równo poprzez dni trzydzieści.
– Czy nie zmyślasz? – zapytałem – Czyś naprawdę to przeżyła?
– Na mój ogon ci przysięgam – rzekła Fiki-Miki miła..."

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.