JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie dziewczęce 3/4 rybaczki Silver Rose sztruksowe Mariquita

Kod produktu: JDZP43242 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie dziewczęce 3/4 rybaczki Silver Rose sztruksowe Mariquita

Lekkie, zwiewne i wygodne – spodenki typu rybaczki z nogawkami długości 3/4, siegającymi za kolanka. Sztruksowe, wykonane z bawełny w przyjemnym beżowym kolorze – idealne na lato! Nogawki mają rozcięcia po zewnętrznych stronach. Z przodu spodnie mają 2 kieszenie. W pasie  zostały ozdobione welurową lamówką. Zapinane na metalowy zamek błyskawiczny i zasuwkę. Niewątpliwą zaletą spodenek jest możliwość pełnej regulacji w pasie, dzięki gumce na 2 guzikach, którą można przesuwać. Spodnie mają 5 szlufek, przez które można przełożyć pasek oraz 2 szlufki ozdobne w przedniej części. Modny, uniwersalny krój i kolor sprawiają, że można je dopasować do wielu ubrań.Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. W komplecie zapasowy guzik.
  • występują w rozmiarach: 110, 116, 122, 128
  • spodenki 3/4 rybaczki sztruksowe z bawełny
  • w kolorze beżowo-szarym
  • zapinane na zamek błyskawiczny i zasuwkę, wiązane paskiem
  • pełna regulacja w pasie, dzięki gumce na 2 guzikach
  • 5 szlufek + 2 ozdobne
  • 2 kieszenie z przodu
  • mocne szwy szyte bawełnianymi nićmi – nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji Sliver Rose.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 40°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 150°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.

Z czego to jest wykonane
Spodnie uszyto z miękkiego i miłego w dotyku sztruksu (skład surowcowy: 100% bawełny). Czy jest bezpieczniejsza tkanina dla skóry Twojego dziecka? Wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało w kontakcie z produktem wykonanym z naturalnych surowców nie mają sobie równych. Tkaniny bawełniane pozwalają skórze oddychać, są odporne na zniszczenie, bardzo dobrze się piorą i łatwo je utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładują się elektrostatycznie i nie ulegają sfilcowaniu. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluzka dziewczęca bawełniana Magic Birds z długim wąskim rękawem w różowe paski Tup Tup

Bluzka dziewczęca bawełniana Magic Birds z długim ...

Cena: 10.00 zł

Bluzka dziewczęca - top Holiday z falbankami bawełniany biały Mariquita

Bluzka dziewczęca - top Holiday z falbankami baweł...

Cena: 6.00 zł