JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Koszula chłopięca z krótkim rękawem Boys Club jeansowa granatowa Mariquita

Kod produktu: JDZP43191 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Koszula chłopięca z krótkim rękawem Boys Club jeansowa granatowa Mariquita

Fantastyczna koszulka z krótkim rękawem dla chłopca w modnym, granatowym kolorze. Tę elegancką bluzkę wykonano z miłego i miękkiego, przecieranego jeansu (100% bawełna). Rozpinana z przodu na całej długości, zapinana na guziki. Przy szyi gustowny kołnierzyk. Na piersiach 2 zapinane kieszonki, po prawej stronie i na plecach naszyte emblematy. Kieszonki zapinane na guziczki. Rękawki wykończone jaśniejszym jeansem. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i kolory sprawiają, że chłopcy chętnie noszą tę koszulę i jest im w niej do twarzy. Dołączony zapasowy guzik.
  • występuje w rozmiarach: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146
  • koszula z krótkimi rękawkami, z jeansu
  • w kolorze granatowym, mankiety jasne
  • 2 zapinane kieszonki
  • z przodu i z tyłu naszyte ozdobne emblematy
  • elegancki kołnierzyk
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji Boys Club.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Prasować w temperaturze do 150°C przez płótno ochronne. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Koszulę uszyto z jeansu (skład surowcowy: 100% bawełna). Jeans jest zawsze w modzie. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Praktyczny, bo łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazny dla skóry. Pozwala jej oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporny na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu. Jakość: pierwsza.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie krótkie bermudy z majteczkami Discovery bawełniane w kratę Mariquita

Spodnie krótkie bermudy z majteczkami Discovery ba...

Cena: 10.00 zł

Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe granatowe Mariquita

Spodnie chłopięce 3/4 - bojówki Boys Club jeansowe...

Cena: 15.00 zł