JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Glamour ciemnozielone Mariquita

Kod produktu: JDZP43127 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Glamour ciemnozielone Mariquita

Te śliczne i wygodne skarpetki dedykowane dla dziewczynek wykonano z mięciutkiej elastycznej bawełny. Utrzymane w ciepłej tonacji khaki sprawiają, że dziewczynki chętnie je noszą. Pasują do większości ubranek, dobrze leżą na nóżkach. Dzięki nim małe stopy nie zmarzną. Wykończone są przy kostce delikatną falbanką. Skarpetki zostały zaprojektowane i odszyte tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny wzór i kolor sprawiają, że dziewczynki lubią chodzić w tych skarpetach i wyglądają w nich naprawdę ładnie.
  • występują w rozmiarach: 14 (rozmiar na metce: 13/14), 16 (rozmiar na metce: 15/16), 18 (rozmiar na metce: 17/18), 20 (rozmiar na metce: 19/20), 22 (rozmiar na metce: 21/22), 24 (rozmiar na metce: 23/24)
  • 1 para skarpetek z elastycznej bawełny
  • w kolorze ciemnozielonym
  • przy kostce wykończone delikatną falbanką
  • mięciutkie i miłe w dotyku
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
  • z kolekcji Glamour.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrania posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Prać w temperaturze do 30°C. Nie chlorować. Nie prasować. Nie czyścić chemicznie. Nie wirować.


Z czego to jest wykonane
Skarpety uszyto z elastycznej bawełny (skład surowcowy: 76% bawełna, 21% poliamid, 3% elastan). Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i sprężystością. Świetnie się rozciąga i dopasowuje do kształtu ciała, nie uciska. Praktyczna tkanina, bo łatwa w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazna dla skóry. Pozwala jej oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Magic Birds różowe Tup Tup

Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Magic Bi...

Cena: 2.50 zł

Sandały sztruksowe Raczek moro Vi-GGa-Mi

Sandały sztruksowe Raczek moro Vi-GGa-Mi

Cena: 5.90 zł

Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Glamour granatowe Mariquita

Skarpety dziewczęce bawełniane elastyczne Glamour ...

Cena: 2.00 zł