JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Buciki dziecięce skórzane beżowo-pomarańczowe jesienne wysokie Vi-GGa-Mi

Kod produktu: JDZP43108 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Buciki dziecięce skórzane beżowo-pomarańczowe jesienne wysokie Vi-GGa-Mi

Te śliczne, ciepłe buty świetnie sprawdzą się podczas jesiennych chłodów. Wierzch wykonany jest z oddychającej naturalnej skóry licowej i materiału, przeciwdziałającemu poceniu się stóp, a podeszwa z elastycznego, antypoślizgowego tworzywa. Buciki zostały zaprojektowane tak, by zapewnić małym stopom pełen komfort - mają usztywniony zapiętek (co zpewnia bezpieczeństwo, zapobiegając wygięciu lub skręceniu). Dziecięcym nóżkom w tych bucikach jest ciepło i wygodnie. Zapinane są na 2 rzepy, co pozwala na bardzo dobrą regulację stopy dziecka. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkość, modny wzór i uniwersalny kolor (pasują do większości kreacji). Posiadają profilowaną wkładkę. Wykonane z najwyższej jakości materiału. Maluszki wyglądają w nich naprawdę ładnie.

  • występują w rozmiarze: 20, 21, 22, 23, 24
  • buciki ze skóry licowej i materiału
  • w kolorze beżowo-pomarańczowym
  • zapinane na 2 rzepy
  • lekkie i wygodne
  • posiadają antypoślizgową, elastyczną, gumową podeszwę
  • w środku profilowane wkładki
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W naszej kolekcji obuwia dziecięcego znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Elementy wierzchnie naszego obuwia wykonane są głównie ze skór naturalnych, co może powodować niejednorodność koloru oraz struktury na całej powierzchni. Aby obuwie zachowywało zadowalający wygląd prosimy o właściwą jego konserwację (m.in. unikanie przemoczenia). Obuwie należy przecierać szmatką. Po wyczyszczeniu stosować bezbarwne pasty i kremy. Można stosować pasty barwne.

Z czego to jest wykonane

Wierzch obuwia uszyto z oddychającej naturalnej skóry licowej i tkaniny,
przeciwdziałającym poceniu się stóp.
Podeszwa butów wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego.
Gatunek 1.


Certyfikaty
Znak "Zdrowa Stopa" jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stóp dziecka.
Obuwie oznaczone znakiem "Zdrowa Stopa" jest wyprodukowane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Prawo stosowania znaku przyznaje komisja działająca przy Instytucie Przemysłu Skórzanego. Oceny obuwia dokonują: ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. Certyfikat ten stanowi informację dla rodziców, że obuwie jest dostosowane do wymagań stóp dzieci.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Spodnie chłopięce bojówki bawełniane z podszewką Stone Age brązowe Tup Tup

Spodnie chłopięce bojówki bawełniane z podszewką S...

Cena: 15.00 zł

Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe Tup Tup

Spodnie dziewczęce bawełniane z podszewką brązowe ...

Cena: 16.50 zł

Bluzka dziewczęca bawełniana z długim rękawem w pomarańczowe i niebieskie paski Tup Tup

Bluzka dziewczęca bawełniana z długim rękawem w po...

Cena: 8.50 zł

Bluza chłopięca bawełniana z kapturem Stone Age beżowa Tup Tup

Bluza chłopięca bawełniana z kapturem Stone Age be...

Cena: 19.99 zł

Sandały dziecięce skórzane zapinane na rzepy beżowo-pomarańczowe nubuk Vi-GGa-Mi

Sandały dziecięce skórzane zapinane na rzepy beżow...

Cena: 28.90 zł