JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sandały dziewczęce tekstylne As wiśniowe Vi-GGa-Mi

Kod produktu: JDZP42992 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sandały dziewczęce tekstylne As wiśniowe Vi-GGa-Mi

Te śliczne sandałki dedykowane są dla dziewczynki. Buciki idealnie nadają się do biegania, skakania i wspinania. Wierzch sandałków wykonany jest z bawełny, oddychającej tkaniny, przeciwdziałającej poceniu się stóp, a podeszwa z elastycznej, łatwo zginalnej, antypoślizgowej gumy. Na bucikach barwny emblemat (również z miękkiej tkaniny) przedstawiający kwiatek, ładnie komponujący się kolorystycznie z całością. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić małym stopom pełen komfort. Posiadają zapięcie na rzep, dzięki czemu nawet najmłodsi mogą je samodzielnie ubrać. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkość i wygoda. Nie posiadają profilowanej wkładki, gdyż do 5 roku życia nóżka dziecka powinna kształtować się sama, bez ulepszeń (zapobiega to płaskostopiu). Wykonane z najwyższej jakości materiału. Dzieci mogą się w nich bawić w piasku i przedszkolu, w domu i na podwórku, i wyglądają w nich naprawdę ładnie.

  • występują w rozmiarze: 23, 24, 25, 26, 27
  • sandałki z materiału
  • w kolorze wiśniowym, błyszczące jasnoróżowe wykończenia brzegów
  • zapinane na rzepy
  • wysokie w kostce
  • barwny emblemat na śródstopiu
  • lekkie i wygodne
  • posiadają antypoślizgową, elastyczną, gumową podeszwę
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W naszej kolekcji obuwia dziecięcego znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Producent zaleca ręczne czyszczenie bucików miękką ściereczką lub gąbką w temperaturze do 30°C.
Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane

Wierzch i wnętrze obuwia uszyto z bawełny, oddychającej tkaniny
przeciwdziałającej poceniu się stóp.
Podeszwa butów wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego.
Gatunek 1.


Certyfikaty
Znak "Zdrowa Stopa" jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stóp dziecka.
Obuwie oznaczone znakiem "Zdrowa Stopa" jest wyprodukowane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Prawo stosowania znaku przyznaje komisja działająca przy Instytucie Przemysłu Skórzanego. Oceny obuwia dokonują: ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. Certyfikat ten stanowi informację dla rodziców, że obuwie jest dostosowane do wymagań stóp dzieci.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki różowe Vi-GGa-Mi

Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki ró...

Cena: 7.90 zł

Bluzka dziewczęca - top Holiday z falbankami bawełniany biały Mariquita

Bluzka dziewczęca - top Holiday z falbankami baweł...

Cena: 6.00 zł

Bluzka dziewczęca - top Banana Republic w kwiaty bawełniany ciemnoróżowy Mariquita

Bluzka dziewczęca - top Banana Republic w kwiaty b...

Cena: 8.00 zł

Spodnie 3/4 dziewczęce - rybaczki Banana Republic bawełniane różowe Mariquita

Spodnie 3/4 dziewczęce - rybaczki Banana Republic ...

Cena: 11.00 zł

Kurtka letnia dziewczęca - żakiet Banana Republic bawełniana różowa Mariquita

Kurtka letnia dziewczęca - żakiet Banana Republic ...

Cena: 13.00 zł