JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki pistacjowe Vi-GGa-Mi

Kod produktu: JDZP42990 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Sandały dziewczęce tekstylne Smerfetka w kropki pistacjowe Vi-GGa-Mi

Te śliczne sandałki dedykowane są dla dziewczynki. Buciki idealnie nadają się do biegania, skakania i wspinania. Wierzch sandałków wykonany jest z bawełny, oddychającej tkaniny, przeciwdziałającej poceniu się stóp, a podeszwa z elastycznej, łatwo zginalnej, antypoślizgowej gumy. Na bucikach barwny emblemat (z miękkiego silikonu) przedstawiający kwiatek, ładnie komponujący się kolorystycznie z całością. Zostały zaprojektowane tak, by zapewnić małym stopom pełen komfort - mają usztywnioną kostkę (co zpewnia bezpieczeństwo, zapobiegając wygięciu lub skręceniu) i posiadają zapięcie na rzep, dzięki czemu nawet maluszki mogą je samodzielnie założyć. Ich niewątpliwą zaletą jest lekkość i wygoda. Posiadają profilowaną wkładkę (nie jest przymocowana na stałe, można ją wyjąć). Wykonane z najwyższej jakości materiału. Dzieci mogą się w nich bawić w piasku i przedszkolu, w domu i na podwórku, i wyglądają w nich naprawdę ładnie.

  • występują w rozmiarze: 19, 20, 21, 21,5, 22, 23, 24, 25, 26, 27
  • sandałki z materiału
  • w kolorze pistacjowym, w białe kropeczki
  • zapinane na rzepy
  • wysokie w kostce
  • barwny emblemat na śródstopiu
  • lekkie i wygodne
  • posiadają antypoślizgową, elastyczną gumową podeszwę
  • w środku wymienne profilowane wkładki
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów.

W naszej kolekcji obuwia dziecięcego znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym buciki posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące czyszczenia i konserwacji
Producent zaleca ręczne czyszczenie bucików miękką ściereczką lub gąbką w temperaturze do 30°C.
Nie czyścić chemicznie.

Z czego to jest wykonane

Wierzch i wnętrze obuwia uszyto z bawełny, oddychającej tkaniny
przeciwdziałającej poceniu się stóp.
Podeszwa butów wykonana z antypoślizgowego tworzywa sztucznego.
Gatunek 1.


Certyfikaty
Znak "Zdrowa Stopa" jest wyróżnikiem dobrego obuwia, zabezpieczającego prawidłowy rozwój i funkcjonowanie stóp dziecka.
Obuwie oznaczone znakiem "Zdrowa Stopa" jest wyprodukowane prawidłowo pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i materiałowym oraz estetycznie wykonane. Prawo stosowania znaku przyznaje komisja działająca przy Instytucie Przemysłu Skórzanego. Oceny obuwia dokonują: ortopeda, antropolog, konstruktor obuwia, technolog i materiałoznawca. Certyfikat ten stanowi informację dla rodziców, że obuwie jest dostosowane do wymagań stóp dzieci.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Kurtka letnia dziewczęca - żakiet Arcadia bawełniany beżowy Mariquita

Kurtka letnia dziewczęca - żakiet Arcadia bawełnia...

Cena: 15.00 zł

Spodnie długie dziewczęce Arcadia bawełniane beżowe Mariquita

Spodnie długie dziewczęce Arcadia bawełniane beżow...

Cena: 9.99 zł

Kurtka letnia dziewczęca Banana Republic bawełniana ciemnobeżowa Mariquita

Kurtka letnia dziewczęca Banana Republic bawełnian...

Cena: 13.00 zł

Spodnie krótkie - szorty dziewczęce Banana Republic bawełniane ciemnobeżowe Mariquita

Spodnie krótkie - szorty dziewczęce Banana Republi...

Cena: 9.00 zł

Bluzka dziewczęca - top Banana Republic bawełniany żółty Mariquita

Bluzka dziewczęca - top Banana Republic bawełniany...

Cena: 9.90 zł