JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Spodnie dziewczęce jeansowe Magic Birds granatowe Tup Tup

Kod produktu: JDZP42726 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Spodnie dziewczęce jeansowe Magic Birds granatowe Tup Tup

Te śliczne, odporne na zniszczenie spodenki dedykowane są dla dziewczynek. Wykonano je z ciemnego jeansu, lekko rozjaśnianego na przodzie nogawek. Ubranko z 4 stylowymi kieszeniami (2 z przodu, 2 z tyłu) o łagodnym kształcie. W pasie pełna regulacja - 2 gumki na guzikach. Spodnie zapinane na guzik "grzybek" i zamek błyskawiczny z metalu. Delikatne zdobienia różowym ściegiem dodają spodenkom uroku. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Modny krój i kolor sprawiają, że dziewczynki lubią chodzić w tym ubranku i wyglądają w nim naprawdę ładnie.
 • występują w rozmiarach: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140
 • spodenki z jeansu
 • w kolorze granatowym
 • delikatne zdobienia różowym ściegiem
 • zapinane na zamek błyskawiczny i guzik na stójce
 • pełna regulacja w pasie
 • 7 szlufek
 • 4 stylowe kieszonki (2 z przodu, 2 z tyłu)
 • mocne szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
 • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla skóry
 • z kolekcji Magic Birds.
W naszej kolekcji odzieży dziecięcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubrani posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubrania w temperaturze do 40°C z podobnymi kolorami. Nie trzymać długo w kąpieli piorącej. Prać i prasować po lewej stronie. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Suszyć w stanie rozwieszonym, nie suszyć w pralkosuszarce. Nie czyścić chemicznie. Prasować w temperaturze 150°C. Nie chlorować.

Z czego to jest wykonane
Ubranie uszyto z jeansu (98% bawełna, 2% poliuretan). Jeans jest zawsze w modzie. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Praktyczny, bo łatwy w utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej zawartości surowców naturalnych jest niezwykle przyjazny dla skóry. Pozwala jej oddychać a jednocześnie dobrze ogrzewa. Jest odporny na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Bluza dresowa dziewczęca bawełniana Magic Birds z długim rękawem fioletowa Tup Tup

Bluza dresowa dziewczęca bawełniana Magic Birds z ...

Cena: 15.00 zł

Bluza dresowa dziewczęca bawełniana Magic Birds z długim rękawem różowa Tup Tup

Bluza dresowa dziewczęca bawełniana Magic Birds z ...

Cena: 15.00 zł

Sweter dziewczęcy rozpinany z kapturem akrylowy w pomarańczowe i niebieskie paski Tup Tup

Sweter dziewczęcy rozpinany z kapturem akrylowy w ...

Cena: 19.99 zł

Sweter dziewczęcy na zamku Silver Rose szaro-biały w pasy Mariquita

Sweter dziewczęcy na zamku Silver Rose szaro-biały...

Cena: 15.00 zł