JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Komplet niemowlęcy bawełniany 4-częściowy Supima Cotton niebieski Sofija

Kod produktu: JDZP41999 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Komplet niemowlęcy bawełniany 4-częściowy Supima Cotton niebieski Sofija

Śliczna wyprawka dla maluszka z mięciutkiej, wysokogatunkowej bawełny Supima. W zestawie 4 elementy stroju - body z długim rękawkiem, spodenki - rajstopki, czapeczka oraz rękawiczki - łapki. Wszystko wykonane z wielką dbałością o szczegóły - zachwycają precyzyjnie wykonane wykończenia, drobne ściegi i szwy, piękne hafty. Wyrób wysokiej klasy, dedykowany chłopcom. Całość utrzymana w ciepłej pastelowej tonacji, która rozjaśnia buzię dziecka. Maluszek w tym ubranku wygląda naprawdę elegancko. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu. Całość zapakowana w estetyczne pudełko. Idealny pomysł na prezent.
  • występuje w rozmiarach: 56, 62, 68, 74
  • w komplecie 4 sztuki odzieży z bawełny: body z długim rękawkiem, spodenki ze stopkami, czapeczka oraz rękawiczki - łapki
  • w kolorze jasnoniebieskim
  • zdobione haftami w kształcie kucyków i serduszek
  • body z kołnierzykiem rozpinane z przodu (6 nap) i w kroku (2 napki)
  • napy z metalu - dobrze zabezpieczają przed rozpięciem
  • precyzyjnie wykonane wykończenia, drobne ściegi
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha
  • komplet zapakowany w ładne i estetyczne pudełko.
W naszej kolekcji odzieży niemowlęcej znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i fasonach. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie ubranka w temperaturze do 40°C. Płukanie i wirowanie nie wymagają zachowania środków ostrożności. Suszyć w stanie rozwieszonym, nie suszyć w pralkosuszarce. Nie czyścić chemicznie. Prasować w temperaturze 150°C. Nie chlorować.

Z czego to jest wykonane
Ubranko uszyto z miękkiej i miłej w dotyku bawełny Supima Cotton (zawartość 100%). Troska o komfort naszych malutkich klientów jest dla nas priorytetem. Dlatego stworzyliśmy serię ubranek z bawełny SUPIMA - najlepszej na świecie, specjalnie wyselekcjonowanej, czystej i wysokogatunkowej, długowłóknistej bawełny. Unikalność tych produktów polega na połączeniu niezwykłej delikatności, gładkiej struktury i miękkości z niebywałą trwałością. Ubranka wykonane z bawełny Supima® nie mechacą się i zapewniają najwyższy komfort noszenia. Są to wyroby dla osób, które cenią zdrowe i naturalne pochodzenie surowca, elegancję i luksus użytkowania.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Wyrób posiada znak "Bezpieczny dla niemowląt".
Oznaczanie tym znakiem potwierdza, że wyrób nie zawiera substancji szkodliwych dla zdrowia niemowląt (do ukończenia pierwszego roku życia) gwarantując prawidłowy rozwój i bezpieczne mikrośrodowisko.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.