JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Piżama dziecięca dwuczęściowa Słonik z frotty różowa AMARO

Kod produktu: JDZP41627 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 0.00 zł
Cena bez wyprzedaży: 0.00 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość: Rozmiar:
  Dodaj produkt do schowka
 
Piżama dziecięca dwuczęściowa Słonik z frotty różowa AMARO

Śliczna piżamka wykonana z mięciutkiej frotki z pewnością ucieszy każde dziecko. Składa się z dwóch części - koszulki i spodenek. Utrzymana jest w pastelowej tonacji różu. Materiał jest niezwykle ciepły i mięciutki. Koszulka przy szyi, rękawki i nogawki spodenek wykończone delikatnym bawełnianym ściągaczem. Na przodzie koszulki nadruk przedstawiający sympatycznego słonika. Spodenki na gumce. W takiej piżamce sen upływa błogo i spokojnie. Ciuszek został zaprojektowany i odszyty tak, by zapewnić dziecku maksimum komfortu.
  • występuje w rozmiarach: 92, 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140
  • dwuczęściowa piżama wykonana z frotty
  • w kolorze różowym
  • na przodzie koszulki nadruk przedstawiający słonika
  • nadruk wykonany metodą sitodruku zapewniającą wysoką trwałość
  • dekolt i rękawki koszulki oraz nogawki spodenek wykończone delikatnym bawełnianym ściągaczem
  • spodenki na gumce
  • płaskie szwy szyte nićmi bawełnianymi - nie powodują podrażnień
  • dobry gatunkowo materiał farbowany barwnikami bezpiecznymi dla malucha.
W naszej kolekcji ubranek znajdziesz także podobne produkty w innych kolorach i z innymi nadrukami. Zachęcamy do odwiedzenia stron podobnych produktów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym ubranka posiadają szczegółowy opis i dokumentację zdjęciową.

Zalecenia dotyczące prania i konserwacji
Producent zaleca pranie piżamki w temperaturze do 40°C. Można prać ręcznie lub mechanicznie. Stosować środki piorące przeznaczone do wyrobów niemowlęcych i dziecięcych. Płukać kilkakrotnie w ciepłej i zimnej wodzie. Następnie delikatnie odwirować lub wycisnąć. Suszyć w stanie rozwieszonym po nadaniu pierwotnego kształtu. Prasować w temperaturze 150°C. I najważniejsze - nie chlorować i nie prać chemicznie. Tak konserwowana odzież będzie służyła do momentu, gdy Twoja pociecha urośnie parę centymetrów i potrzebne stanie się nowe ubranko o większym rozmiarze.

Z czego to jest wykonane
Piżamkę uszyto z frotty - mięciutkiego i doskonale utrzymującego ciepło ciała materiału (składa się w 82% z bawełny i w 18% z poliestru). Tkanina tworzona jest z dwóch osnów, podstawowej i pętelkowej. Osnowa podstawowa tworząca strukturę tkaniny jest wykonana z bardzo mocnej, gładkiej przędzy. Osnowa pętelkowa natomiast jest wykonana z przędzy miękkiej, puszystej, chłonnej i elastycznej. Wewnętrzna część materiału jest gładka i miła w dotyku - wygoda i komfort jaki odczuwa delikatne ciało malucha w kontakcie z produktem wykonanym z frotty jest identyczny jak z produktem z bawełny. Zewnętrzna część tkaniny - osnowa pętelkowa jest odrobinę szorstka w dotyku, puszysta, dobrze ogrzewa. Frotta jest odporna na zniszczenie, bardzo dobrze się pierze i łatwo ją utrzymać w higienicznym stanie. Nie ładuje się elektrostatycznie i nie ulega sfilcowaniu.

Certyfikaty
Materiał wyprodukowany z przędzy posiadającej certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Od 1992 roku Oeko-Tex Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azotowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Szlafrok kąpielowy z termofrotty Słonik różowy AMARO

Szlafrok kąpielowy z termofrotty Słonik różowy AMA...

Cena: 13.90 zł

Pluszowy misiek Franek Fancy

Pluszowy misiek Franek Fancy

 

Cena: 16.90 zł