JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Traktor z przyczepką - zielony Smoby

Kod produktu: JDZP39232 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 632.15 zł
Koszt dostawy od: 0 zł
monety

Rata miesięczna od: 59.00 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Traktor z przyczepką - zielony Smoby

No to w drogę!
Wyprawa traktorem po zakątkach pokoju lub ogrodu to wspaniałe przeżycie dla malca, pragnącego już jeździć, tak jak obserwuje on to w świecie dorosłych. Piękny, zielony traktor firmy Smoby przypadnie do gustu Twemu dziecku, a wpłynie na to też jego praktyczne przeznaczenie: koła na bieżniku zapewniają stabilność, trudne nawierzchnie to żaden problem dla tego pojazdu z pedałami. Wygodne siedzenie i regulowana odległość od kierownicy sprawiają, że ten traktor z przyczepą uprzyjemni jeszcze bardziej czas zabawy!

  • wymiary: 166x55x73cm
  • w zestawie: przyczepa
  • traktor ma możliwość regulacji odległości między siedzeniem a kierownicą
  • produkt wykonany z wytrzymałych materiałów.

Zabawki przyczyniają się do rozwoju osobowości dziecka. Przybliżają poznawanie świata, co wkomponowane jest w proces zabawy i wynikającej stąd frajdy. Rozwój dziecka idący w parze z odpowiednimi zabawkami to przepis na idealne dzieciństwo. Doskonała rozrywka i edukacja w jednym.

Dla dzieci w wieku +3.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.