JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Gra zręcznościowa Squap Simba

Kod produktu: JDZP37044 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 129.99 zł
Koszt dostawy od: 9.50 zł
monety

Rata miesięczna od: 12.13 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Gra zręcznościowa Squap Simba

Zasady są proste, wiele frajdy do zyskania w trakcie interesującej aktywności fizycznej. Mocujże w dłoni łapkę Squap – je konstrukcja przypomina pyszczek, którym będziesz tak kierował, aby złapać pomarańczową piłeczkę podobną w swych rozmiarach do pingpongowej. Rzucacie nawzajem do siebie tę mała piłeczkę, powoli dochodząc do wprawy i zarazem zwiększając odległość pomiędzy wami. Kto zostanie mistrzem Squapa? Na pewno Ty!

  • gra zręcznościowa Squap
  • w zestawie: 2 łapki Squap i 4 piłeczki
  • doskonałą do zabaw na dworze, plaży czy ogrodzie.

Gry to wspaniały sposób na zafundowanie sobie przedniej rozrywki. Dzięki nim rozwijają się takie cechy jak: spostrzegawczość, refleks, zręczność oraz zmysł analizowania i wyciągania wniosków. Gry stanowią dla dziecka niezwykłe urozmaicenie podczas spędzania wolnego czasu. Kiedy emocje sięgają zenitu, końca zabawy nie widać!

Dla dzieci w wieku +8.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.