JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Wodny stół piaskownica Little Tikes

Kod produktu: JDZP35115 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 526.88 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 49.18 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Wodny stół piaskownica Little Tikes

Wspaniała zabawa w piaskowej krainie i wodne czary w zasięgu ręki! Dzieci nie muszą już brodzić w chłodnym piasku i mogą bezpiecznie bawić się wodą, patrzeć, jak powstają prądy wodne, wprawiające łódki w ruch. Nigdy dotąd w zabawach z piaskiem i wodą nie było tyle magii i kreatywności. Jak to możliwe? Za sprawą stołu do zabawy, który ma 2 części o różnym przeznaczeniu – pierwsza to piaskownica, a druga to mini basen, wyposażony w drogę, mostek i bramę. Dwoma ręcznymi korbkami można wytworzyć prądy wodne, które wprawiają w ruch statki. Pokrywa to nie tylko miejsce do zabawy, ale również zabezpieczenie  piasku przed opadami i wizytami zwierząt. Stół jest odporny na warunki atmosferyczne, został wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Zabawa z fantazją, która nigdy się nie nudzi!
  • wymiary produktu: 79x31x76cm
  • waga: 12,2kg
  • producent: Little Tikes.
Little Tikes jest wiodącym producentem zabawek na całym świecie. Firma dba, aby zabawki spełniały wymagane standardy bezpieczeństwa. Opieką otacza dzieci od wieku niemowlęcego do ok. 8 roku życia. Firma dba o jakość oferowanych artykułów. Zabawki mają podwójne ściany (metoda rotomolding), co gwarantuje ich solidność i wytrzymałość na czynniki atmosferyczne.

Zabawka dla dzieci w wieku 2-6lat.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.