JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Grająca karuzelka 2w1 Fisher-Price

Kod produktu: JDZP34064 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 65.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 109.99 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Grająca karuzelka 2w1 Fisher-Price

Kolejny wspaniały pomysł Fisher-Price! Śliczna karuzela z pozytywką na łóżeczko lub spacerówkę dla Twojego maluszka. Obraca się i wygrywa kołysankę Brahmsa. Bajecznie kolorowe zwierzątka kołyszące się nad dzieckiem przyciągają jego uwagę, nawet kiedy zabawka jest wyłączona. Ciekawostką jest fakt, iż karuzela nie wymaga baterii do działania, ponieważ jest nakręcana! Nad dzieckiem, po zamontowaniu karuzeli znajdują się uśmiechnięte zwierzątka: hipopotam, lew, pingwin.
  • gra kołysankę Brahmsa
  • karuzela obraca się po nakręceniu
  • panel mocowany do ramy łóżeczka
  • nie wymaga baterii.
Karuzele-pozytywki z naszej kolekcji sprawiają, że dziecko doskonale bawi się, rozwijając przy okazji koordynację ruchowo-wzrokową. Dzięki nim dziecko przenosi się w magiczny świat. Z zainteresowaniem obserwuje poruszające się nad jego główką postaci, których ruch nie tylko zaciekawia, ale także wycisza i uspokaja. Wiedząc, jak istotny wpływ na rozwój malucha ma świat dźwięków, zamieszczone melodie zostały szczególnie starannie dobrane. To łagodna i przyjazna w rozwoju dziecka muzyka, która pozwala odpocząć także rodzicom. Pragniemy dać dzieciom radość i wywołać uśmiech na ich buziach. Dzięki takim produktom usypianie staje się przyjemnością!

Karuzela przeznaczona jest dla dzieci w wieku 0-12 miesięcy.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.Body bawełniane (dwupak) z krótkim rękawem Barney

Body bawełniane (dwupak) z krótkim rękawem Barney...

Cena: 10.90 zł