JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Duża zjeżdżalnia Little Tikes

Kod produktu: JDZP33133 | Dostępność: Dostępny

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 410.14 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
monety

Rata miesięczna od: 38.28 zł oblicz ratę

Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Duża zjeżdżalnia Little Tikes

Zjeżdżalnia to świetny pomysł na prezent dla dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas. Posiada szerokie nowoczesne stopnie antypoślizgowe i wygodne poręcze z uchwytami, wykonana z trwałego tworzywa, ma podwyższone brzegi i zaokrąglone krawędzie, które zapewniają bezpieczeństwo oraz blokadę stabilizującą, dzięki której zjeżdżalnia nie złoży się samoczynnie. Ponadto część zjazdowa zakończona jest „siedziskiem”, dzięki któremu dziecko po zjechaniu nie ląduje na podłożu. Po skończonej zabawie zjeżdżalnię w łatwy sposób można złożyć i schować, co niewątpliwie jest jej zaletą, gdy pogoda jest kapryśna lub gdy dzieci bawią się w domu.
  • wymiary produktu: 168x97x97cm
  • wymiary opakowania: 148x33x50cm
  • długość ślizgu: 150cm
  • waga: 11.8kg
  • zjeżdżalnię można złożyć, co ułatwia przechowywanie
  • producent: Little Tikes.
Produkty firmy Little Tikes znane są ze swojej wyjątkowości i trwałości na całym świecie. Sprawiają, że dzieci są chętne do aktywnej zabawy. Na dzień dzisiejszy jedyna fabryka, produkująca zabawki Little Tikes w Europie, znajduje się w Słupsku, a największa fabryka ma swoją siedzibę w USA. Producent podkreśla, że jego celem jest, aby oferowane przez niego zabawki pozytywnie wpływały na rozwój dzieci – zarówno fizyczny, jak i umysłowy. W swojej ofercie ma zabawki dla niemowlaków, przedszkolaków i trochę starszych dzieci, zabawki ogrodowe i sportowe, różnego rodzaju wyposażenie gospodarstwa domowego, mebelki oraz pojazdy.

Zabawka dla dzieci w wieku 2-6 lat.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.