JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Gra edukacyjna Miś, pszczoły i miód Granna

Kod produktu: JDZP239 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena: 42.00 zł
Koszt dostawy od: 11.50 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Gra edukacyjna Miś, pszczoły i miód Granna

Cztery misie wyruszają na poszukiwanie miodu. Muszą zrobić zapasy na zimę. Swojego przysmaku misie będą szukały po całym lesie, spotykając przy tym dobre i złe przygody. Gracze muszą odnaleźć określoną ilość słoików z miodem. Kiedy dotrą do ula, losują jeden z kilku żetonów, by dowiedzieć się, czy w ulu jest miód, czy też jest on pusty, a może jest w nim tylko rój pszczół przygotowanych do ataku? Gra jest bardzo emocjonująca, ponieważ w każdej chwili można zyskać żetony z miodem i równie łatwo je stracić. Grając w grę "Miś, pszczoły i miód" dziecko uczy się dodawania i odejmowania w zakresie dziesięciu.

  • gra edukacyjna "Miś, pszczoły i miód"
  • zawartość: plansza do gry, 4 pionki-misie, 4 domki dla misiów, 5 elementów scenografii, 8 podstawek, 40 baryłek miodu, ul - ramka z plastrem miodu, kostka do gry, 2 strzałki, instrukcja
  • liczba graczy: od 1 do 4
  • wspaniała gra w liczenie
  • wymiary opakowania: 22,8x33,4x3,7cm.

Już ładnych kilka lat, bo od 1991 roku pracownicy firmy Granna tworzą gry dla dzieci i dorosłych. Gry, które wychodzą z ich rąk, zdobione są przez najlepszych w swoim fachu ilustratorów i grafików. Wyposażone w wysokiej jakości kostki i pionki, przedstawione w atrakcyjnej formie. Nie tylko bawią, ale także uczą. Działalność Granny jest jednak dużo szersza. Firma projektuje i produkuje gry na indywidualne zamówienie, w tym także gry korporacyjne, reklamowe oraz podejmuje się produkcji najbardziej nawet wymyślnych pionków, plansz i pudełek. Wśród współpracujących z Granną firm jest wiele tych znanych i poważnych oraz m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego. Granna – i wszystko gra!

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.