JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Puzzle Baby Trefl Dziecięcy pupile

Kod produktu: JDZP14732 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 19.50 zł
Cena bez wyprzedaży: 26.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Puzzle Baby Trefl Dziecięcy pupile

Puzzle edukacyjne Baby dla najmłodszych miłośników zabawy. Wspaniała rozrywka, ale i zadanie, które dziecko może wykonać z przyjemnością i szerokim uśmiechem na twarzy. Cztery układanki obrazujące ulubione zwierzątka malucha. Spotykamy się tutaj z rudym kotkiem, który ma sterczący ogonek i niezwykle jaskrawe, zielone oczka, papużką z upierzeniem mieniącym się tysiącem kolorów, brązowym pieskiem o sympatycznym, przyjaznym pyszczku oraz niebieskim króliczkiem, który jest tak mięciutki, że aż chce się go dotknąć. Zestaw zawiera układanki wykonane z niezwykłą precyzją, dzięki czemu idealnie do siebie pasują. Dostrzec można różnorodność kształtów poszczególnych elementów. Produkt jest wysokiej jakości. Obrazki odznaczają się niezwykle wyraźnymi motywami i intensywnymi barwami.

  • puzzle Baby – cztery układanki
  • motywy: dziecięcy pupile – kotek, papużka, piesek i króliczek
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary obrazków: 20x20cm
  • wymiary opakowania: 33x22x3,9cm.

Nasze puzzle rozwijają spostrzegawczość, wyobraźnię, uczą cierpliwości i wytrwałości. Świat puzzli to swoista budowa wehikułu czasu dla dziecka, to chwile frajdy, kiedy Wasza pociecha pochłonięta jest zabawą, aż do momentu powstania całego widoku, który został wcześniej poszatkowany na wiele elementów. Puzzle to też okazja do uczestniczenia w podróży podczas konstrukcyjnej zabawy również dla samych rodziców. Sprawdźcie, jak interesującej rozrywce stawia czoło Wasze dziecko. Do dzieła!

 

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.