JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Puzzle Scooby Doo i Kudłaty w nawiedzonym domu Trefl 60 elementów

Kod produktu: JDZP14624 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 4.50 zł
Cena bez wyprzedaży: 14.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Puzzle Scooby Doo i Kudłaty w nawiedzonym domu Trefl 60 elementów

Scooby Doo i jego najbliższy przyjaciel Kudłaty, to chyba najbardziej strachliwi, pechowi, a przy tym bardzo zabawni detektywi na świecie. Znaleźli się w domu pełnym upiorów, w domu, gdzie wszystko się porusza, nawet przedmioty. Jak tu odnaleźć wyjście? Jest tak ciemno, że nic nie widać. Potykają się o własne stopy, wywracają, krzyczą. A może Ty układając puzzle z dwoma bohaterami na obrazku pomożesz im rozwiązać zagadkę? Co wydaje te przerażające, upiorne dźwięki? Nie przegap tej szansy, którą przygotowała dla Ciebie firma Trefl. Puzzle tej marki to wysoka jakość i precyzja wykonania produktów, które mamy okazję poznawać od 1985 roku. Gwarantujemy dużo dobrej zabawy! Puzzle od uznanego na rynku producenta zajmą przez długie godziny i najmłodszych, i tych starszych.

  • motyw: Scooby Doo i Kudłaty w nawiedzonym domu
  • liczba elementów: 60
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary obrazka: 33x22cm
  • wymiary opakowania: 21x14x4cm.

Firma Trefl jest jednym z największych producentów puzzli i gier na całym świecie. O wysokiej jakości produktów tej marki świadczy trwałe zaufanie, jakim darzą tę firmę tacy znani licencjodawcy, jak Mattel, The Walt Disney, czy Warner Bros. Gdziekolwiek byś nie pojechał, choćbyś trafił do najdalszego zakątka świata, zestawy gier i puzzli Trefl będą Tobie towarzyszyć i umilać czas bez przerwy. Z produktami tej marki z pewnością nie będziesz się nudził.

 

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.