JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Szkolny zestaw piśmienniczy Bakugan

Kod produktu: JDZP1456 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 9.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 60.99 zł
Koszt dostawy od: 16.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Szkolny zestaw piśmienniczy Bakugan

Wyprawka dla młodziutkiego członka rodziny. Dzięki temu dobrze wyposażonemu zestawowi nasz milusiński idąc do szkoły będzie miał wszystko czego mu trzeba! Zestaw znajduje się  w estetycznym opakowaniu, a wszystkie elementy są kolorowe, utrzymane w koncepcji Bakugan.
  • w zestawie znajduje się  teczka do segregatora, piórnik, 2 ołówki, klej, linijka, mały notes, temperówka, taśma klejąca, gumka do ścierania
  • komplet ozdobiony motywami z serii Bakugan.
Bakugan to historia przygody szóstki przyjaciół, którzy przy pomocy kontrolowanych przez nich potworów Bakuganów starają się uratować Ziemię oraz świat Vestorii przed zagładą. Mnogość zestawów Bakugan pozwala wyposażyć dziecięcy szkolny plecak, zapewnić rozrywkę w domu. Różne komplety pozwalają układać puzzle, szkicować, rysować oraz walczyć z innymi Bakuganami. Wszystkie zestawy pozwalają przenieść się w wyimaginowany świat, rozbudzą wszystkie zmysły a do tego pozwolą spędzić dużo czasu na świetnej zabawie.

Produkt sugerowany dla dzieci od 4 roku życia.
Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.