JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

Puzzle Maxi Trefl Scooby Doo 24 elementy

Kod produktu: JDZP14488 | Dostępność: W 24h

Średnia ocena:

star star star star star
     
Cena wyprzedaży: 9.90 zł
Cena bez wyprzedaży: 22.99 zł
Koszt dostawy od: 18.00 zł
Ilość:
  Dodaj produkt do schowka
 
Puzzle Maxi Trefl Scooby Doo 24 elementy

Oto doskonały sposób na świetną zabawę dla najmłodszych nie tylko w deszczowe dni. Puzzle "Scooby Doo" sprawią radość nie tylko miłośnikom tej bajki. Opakowanie zawiera układankę złożoną z 24 dużych elementów. Zwraca uwagę różnorodność kształtów poszczególnych części, które wykonane zostały z niezwykłą precyzją, dzięki czemu idealnie do siebie pasują. Produkt jest wysokiej jakości - elementy częściowo odporne na zginanie. Obrazek przedstawia znanego i lubianego bohatera filmu animowanego, psa Scooby'ego Doo. Ilustracja po złożeniu mierzy 60x40cm. Niezwykle wyraźne motywy i intensywne barwy. Dużo dobrej zabawy! Puzzle od uznanego na rynku producenta - firmy Trefl, zajmą na długie godziny i najmłodszych, i tych starszych.

  • puzzle Maxi
  • motyw: Scooby Doo
  • liczba elementów: 24
  • wysoka jakość wykonania
  • wymiary obrazka: 60x40cm
  • wymiary opakowania: 39,5x26,5x4,5cm.

Korzenie grupy Trefl sięgają roku 1985. Początkowo zajmując się wyłącznie produkcją puzzli, z biegiem lat firma poszerzyła swój asortyment. Obecnie Trefl jest jednym z najbardziej znanych producentów na rynku puzzli i gier planszowych, zyskując sobie zaufanie odbiorców poprzez wysoką jakość oferowanych produktów.

 

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Opisy produktów oraz wszelkie elementy graficzne stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. nr 24 poz.93) oraz ochronie z ustawy z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. nr 47 poz.211). Firma Benefactor, właściciel sklepu internetowego www.JestemDzieckiem.pl nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz rozpowszechnianie materiałów tekstowych oraz graficznych znajdujących się na stronie.
 
Oferowane produkty sa fabrycznie nowe, posiadają oryginalne metki, instrukcje obsługi (o ile została załączona przez producenta) oraz gwarancję producenta, importera lub naszego sklepu.


 
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne, podlega reklamacji i Klient może skorzystać z udzielonej mu gwarancji. Klient powinien niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem sklepu telefonicznie lub pocztą elektroniczną i opisać powstały problem. Następnie klient otrzyma drogą mailową potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, numer RMA (numer reklamacji, którym należy oznaczyć paczkę) oraz formularz reklamacyjny, który klient jest zobowiązany wypełnić. Przesyłki bez odpowiednio wypełnionego formularza reklamacyjnego zostaną zwrócone do nadawcy na jego koszt. Produkty reklamowane muszą być dostarczone w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi instrukcjami.

Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki zaraz po jej odebraniu. Sprawdzenie przesyłki odbywa się po podpisaniu potwierdzenia odbioru. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, w obecności kuriera należy sporządzić odpowiedni protokół szkody, którego wzór posiada kurier. Protokół należy wypełnić w dwóch egzemplarzach, po jednym dla stron. W innym przypadku reklamacje nie będą rozpatrywane.

Klient jest zobowiązany dostarczyć reklamowany produkt do sklepu na własny koszt. Przedstawiciel sklepu jest zobowiązany poinformować Klienta o uznaniu bądź odrzuceniu roszczenia reklamacyjnego w ciągu 14 dni. Jeśli naprawa lub wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sklepu okaże się niemożliwa, wówczas Klient ma możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy. W takim przypadku wystawiona zostanie korekta do dokumentu sprzedaży, a kwota zakupu zostanie przesłana na podane przez Klienta konto bankowe.


Koszt przesyłki ze sklepu do Klienta po uznanej gwarancji pokrywa sklep.


Warunki gwarancyjne stanowią integralną część regulaminu.