JestemDzieckiem.pl
Ilość: 0 

0
Magazyn Dobra Mama – przewodnik dla kobiet w ciąży

Dodano: 2011-11-25
Dobra Mama to magazyn, w którym znajdziecie wiele ciekawych artykułów, opinii, porad a także informacji na temat nowości rynkowych. To użyteczny zbiór reguł, zasad i wskazówek, które z pewnością okażą się pomocne dla każdej kobiety w ciąży jak i młodej mamy. Dobra Mama nie zapomina również o ojcach, którzy znajdą dla siebie artykuły mogące przydać się w codziennych zmaganiach w byciu super tatą. Każdy magazyn to rzetelne i przyjazne opracowanie tworzone przez specjalistów: lekarzy ginekologów, położne, dietetyków, psychologów.

Listopadowy numer Dobrej Mamy pojawił się na rynku 17 listopada. Dla każdej kobiety spodziewającej się dziecka oraz młodej mamy jest idealną okazją na poszerzenie wiedzy związanej z ciążą, porodem i byciem mamą, również dlatego, że do wydania listopadowego dołączone są dwa archiwalne magazyny. Taki zbiór informacji na pewno będzie pomocny w wielu przyszłych sytuacjach, które czekają na młodych rodziców. W tym numerze znajdziecie również wywiad z gwiazdą Anną Gzyrą, aktorką znaną głównie z serialu „M jak Miłość”, młodą mamą córeczki Helenki.


Co naszym zdaniem zasługuje na uwagę? Na pewno artykuły związane z ciążą, które znajdują się w dziale "ABC ciąży". Jeden z artykułów został poświęcony skompletowaniu wyprawki. Znajdziecie tam listę niezbędnych rzeczy, które warto mieć przed porodem. Ponieważ wiele mam informowało nas, że tego rodzaju ściągi są bardzo przydatne, również u nas została ona zamieszczona w dziale „Jak skompletować wyprawkę”.

Dlaczego zatem warto skompletować wyprawkę? Na pewno zaoszczędzi to wielu problemów, które pojawią się tuż po przyjściu małego człowieka na świat. Wyobrażacie sobie świeżo upieczonego tatę, który bez fotelika jedzie odebrać dziecko ze szpitala lub konsternację rodziców, gdy okazuje się, że nie kupili wanienki do kąpieli? Młodzi rodzice często w pośpiechu i emocjach mogą zapomnieć o tych istotnych artykułach, na początku swojej rodzicielskiej drogi. A jeśli szukacie ściągi co spakować w torbie zabieranej do szpitala, to zapraszamy na forum, gdzie jedna z mam umieściła taką poradę: „Pakujemy torbę do szpitala”.

Interesujące porady i wskazówki znajdziecie także w działach: „Wszystko o porodzie”, „Sekrety macierzyństwa” oraz „Strefa Taty”. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z artykułem związanym z karmieniem piersią oraz niezbędnikiem karmiącej mamy. Wiele cennych wskazówek dotyczących karmienia, znajdziecie również na forum w zakładce Karmienie. Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami, dla każdej młodej mamy to naprawdę pomocna lektura.

Dział „Maluch w centrum uwagi” w tym numerze jest niezwykle urozmaicony. Od porad zdrowotnych i pielęgnacyjnych, informacji na temat dziecięcej mody po nowości zabawkowe, które stymulują rozwój dziecka. Jeśli przygotowujecie się do roli rodziców i cenicie sobie poczucie spokoju i bezpieczeństwa zachęcamy do przeczytania spisu, w którym prezentowane są urządzenia pomagające młodym rodzicom takie jak: elektroniczne nianie, monitory oddechu czy analizator płaczu. Z kolei w zestawieniu zabawek, które edukują, znajdziecie wszystko to, co może przydać się do dbania o intelektualny rozwój dziecka. Trudno jest pogodzić zabawę z rozwojem intelektualnym, dlatego staje się to dużym wyzwaniem dla producentów. Na rynku można jednak znaleźć wiele ciekawych pozycji, gdzie te dwie funkcje: rozwój i zabawa, są połączone w idealny sposób. Na uwagę zasługuje naszym zdaniem marka white&black, o której więcej informacji możecie znaleźć w naszym artykule „White&black, czyli świat widziany okiem niemowlaka”.

Na końcowych stronach wszystkie panie znajdą to co lubią najbardziej czyli poradnik zakupowy. Dział „Dobra Mama na zakupach” to zbiór ciekawych nowości rynkowych, które na pewno zainteresują przyszłe i obecne mamy. Jeśli chcecie się dowiedzieć jeszcze czegoś więcej na temat produktów zamieszczonych w tym dziale, zachęcamy do odwiedzania stron producentów, sklepów oraz strony Dobrej Mamy.

To tylko niektóre zasługujące na uwagę czytelników pozycje. Życzymy udanej lektury.

Komentarze

ilość komentarzy: 0

Facebook:  

Temat:     

Treśc komentarza:  

Przepisz kod z obrazka: Captcha Podpis:     

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.